Tegoroczna edycja Kongresu będzie wyjątkowa, ponieważ stawia na jeden intensywny dzień wymiany doświadczeń i wiedzy 18 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Europejski Kongres Lean Management to impreza edukacyjna, dedykowana konsultantom, managerom, dyrektorom oraz kierownikom wyższego szczebla, a także wszystkim zainteresowanym szczupłym zarządzaniem. Co roku wydarzenie gromadzi około 200 uczestników.

Celem Europejskiego Kongresu Lean Management jest dzielenie się doświadczeniem oraz praktycznymi rozwiązaniami wykorzystującymi narzędzia i zasady Lean Management. Prelegenci występujący na scenie Kongresu, podzielą się z uczestnikami najbardziej aktualnymi i najciekawszymi tematami związanymi ze szczupłym zarządzaniem.

Poprzednie edycje Kongresu dotyczyły m.in. optymalizacji procesu wytwarzania oprogramowania, wykorzystania narzędzi Lean w firmach produkujących spawarki oraz w procesie transformacji industrialnej zakładu produkcyjnego, identyfikacji i eliminowania wąskich gardeł, a także wdrażania kultury Lean w zakładach w Wielkiej Brytanii.

Tematy, wokół których na jakie będzie toczyła się dyskusja w tej edycji to:

- Zastosowanie filozofii lean management w branży medycznej,

- Optymalizacja pracy biura konstrukcyjnego w branży przemysłowej,

- Transformacja lean w dziale zakupów (case study) na przykładzie producenta dedykowanego sprzętu chłodniczego,

- Standaryzacja w procesie montażu urządzeń,

- Narzędzia IT wspomagające transformację Lean,

- Dobór roli i miejsca w strukturze dla ludzi podczas transformacji Lean.

 

Na scenie Europejskiego Kongresu Lean Management pojawią się m.in.

- Dr Maciej Środa - Lekarz medycyny. Specjalista patomorfologii - Prywatna Pracownia Patologii

- Włodzimierz Miśta - Infor Segment Director S&T

- Mariusz Mrożek - Trener Brainstorm Group / Konsultant Lean

- Sebastian Matyniak - Prezes Brainstorm Group

 

Tegoroczna edycja Kongresu będzie wyjątkowa, ponieważ stawia na jeden intensywny dzień wymiany doświadczeń i wiedzy 18 września w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Łączy się z jubileuszem istnienia firmy Brainstorm Group, która w tym roku obchodzi 20-lecie działalności. 

Zapisu na Europejski Kongres Lean Management można dokonać kontaktując się z biurem organizatora  - firmy Brainstorm Group Sp. o.o.,  Patrycja Świerczek (Specjalista ds. Szkoleń i Konferencji) tel. 509-967-299, e – mail: pswierczek@brainstorm.biz.pl)

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij