Stosowane do ustawiania i poziomowania urządzeń, maszyn, zbiorników czy konstrukcji stalowych w różnych dziedzinach przemysłu, szczególnie tam, gdzie wymagane są wysokie normy higieny.

Wszystkie oferowane przez nas stopki i podstawki do maszyn wyśrubowane normy jakościowe. Ich gwarantem jest producent europejski posiadający ochronę patentową wzorów w ramach najbardziej na świecie znanych organizacji USDA, EHEDG, 3-A. Nasza propozycja asortymentowa obejmuje bardzo szeroki zakres stopek do maszyn ze stali nierdzewnej. Mogą występować w postaci stopek z gumą antywibracyjną jako wibroizolatory lub z systemami kotwienia, które dają dodatkowe zabezpieczenie podczas pracy lub zapewniają ruch danego elementu konstrukcji. Duże zróżnicowanie produktów sprawia, że można z łatwością dopasować je do potrzeb różnego rodzaju inwestycji.

W swojej ofercie posiadamy:

– standardowe nierdzewne i plastikowe stopki do maszyn (z pełnym gwintem),

– specjalistyczne stopki higieniczne,

– akcesoria montażowe do stopek do maszyn (wibroizolatorów),

– rolki poziomujące,

– stopy sejsmiczne,

– śruby podporowe zbiorników,

– stopki do maszyn wyważające.

 

Więcej informacji:

www.metfix.com.pl/oferta/wibroizolatory-stopki-podstawki-maszyn/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij