To już dziewiąta edycja Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które w tym roku odbędą się w dniach 2-5 czerwca 2020 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Będą miały one miejsce równolegle z blokiem targów ITM Industry Europe. Wydarzenie dedykowane jest podwykonawcom przemysłowym z całej Polski i zagranicy, a jego głównym celem jest zaaranżowanie spotkań zleceniodawców z wykonawcami, reprezentującymi różne sektory gospodarcze.

Wciąż rozwijająca się branża przemysłowa sprawia, że współpraca i kooperacja zaczynają nabierać zupełnie nowego znaczenia. Sieć biznesowa, którą tworzą i wciąż rozwijają przedsiębiorcy, pozwala na utrzymanie ciągłej przewagi nad konkurencją. Nie chodzi jednak o rywalizację, a o zdrową współpracę pomiędzy poszczególnymi podmiotami. Takie działania to główny cel Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING, które umożliwiają zwiększenie wykorzystania zasobów, pozyskanie nowej wiedzy i umiejętności, uzyskanie dostępu do informacji, rynku, a także rozłożenia ryzyka.

Biznesowe randez-vous

Nie bez powodu głównym elementem Targów SUBCONTRACTING są międzynarodowe spotkania kooperacyjne Subcontracting Meetings, które w tym roku po raz pierwszy potrwają aż 3 dni – od 3 do 5 czerwca 2020. Wygodna formuła matchmakingu pozwala na umówienie 30-minutowego spotkania oferentów, które odbędzie się w jeden z wyżej wymienionych dni. Wszystko to dzieje się na dedykowanej platformie https://subcontracting-meetings-2020.b2match.io/page-1701, gdzie znajduje się szczegółowy harmonogram działań oraz informacje dla osób, które chciałyby zasięgnąć dodatkowych informacji o projekcie. Z formuły biznesowego randez-vous korzysta rokrocznie coraz więcej uczestników. W 2019 roku udało się zaaranżować aż 353 spotkania, w których udział wzięło 138 uczestników z 14 krajów. Rejestracja na spotkania podczas nadchodzącej edycji jest już otwarta, a pierwsze zgłoszenia już spływają.

Synergia branż w jednym miejscu

Niewątpliwie wartością dodaną targów Subcontracting jest fakt, że odbywają się równolegle z największymi w Europie Środkowo-Wschodniej targami przemysłowymi ITM Industry Europe. Towarzyszą im także salony Modernlog, 3D Solutions oraz Focast.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: www.subcontracting.pl

Zapraszamy do Poznania na blok targów przemysłowych: ITM Industry Europe, Subcontracting, Modernlog, 3D Solutions oraz Focast w dniach 2-5 czerwca 2020 r.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij