4 marca w Białymstoku odbędzie się kolejna z serii Konferencji Technicznych. Tym razem spotkają się specjaliści z działów utrzymania ruchu. Organizatorem wydarzenia jest Axon Media Group.

Sposoby na uniknięcie przestojów

„Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych” to seria wydarzeń dla specjalistów z branży produkcyjnej.

Podczas spotkania w Białymstoku wystąpi wielu uznanych prelegentów z branży. Pojawią się przedstawiciele firm takich jak ADEGIS, Elmark Automatyka, Finder, HEICO GROUP, czy też ifm electronic. Omówią zagadnienia związane z procesem utrzymania ruchu i wszystkim, co z nim związane. W programie wykładów znajdują się tematy takie jak: „Zapewnienie ciągłości produkcji dzięki selektywnym zabezpieczeniom”, „Diagnostyka z wykorzystaniem pomiaru ultradźwięków, wibracji, temperatury i prędkości obrotowej”, czy też „Wdrażanie, utrzymanie i bezpieczeństwo w przemysłowych sieci Ethernet”.

Po części prelekcyjnej odbędą się również warsztaty dotyczące diagnostyki maszyn – „Ultradźwiękowy monitoring stanu maszyn”. Poprowadzą je eksperci z firmy UE Systems.

W przerwach między poszczególnymi częściami wydarzenia na uczestników czeka kawa, ciepły poczęstunek, prasa branżowa oraz oczywiście – cenne biznesowe kontakty i możliwość wymiany doświadczeń. Każda zarejestrowana osoba otrzymuje pakiet materiałów oraz certyfikat udziału.

Wydarzenie w Białymstoku zostało już objęte patronatem przez:

·         Prezydenta Miasta Białegostoku,

·         Krajową Izbę Gospodarczą,

·         Narodowe Centrum Badań i Rozwoju,

·         Urząd Dozoru Technicznego,

·         Polską Fundację Rozwoju Regionalnego,

·         Polską Strefę Inwestycji,

·         Suwalską Specjalną Strefę Ekonomiczną,

·         Miejski Portal Informacyjny Bstok.pl.

Konferencja odbędzie się w Hotelu Traugutta3 przy ul. Romualda Traugutta 3. Rejestracja zaczyna się o godzinie 8:15. Wstęp jest bezpłatny, wystarczy jedynie wcześniej się zarejestrować.

Zapisy już ruszyły: http://www.axonmedia.pl/konferencje/lokalizacja/utrzymanie-ruchu-marzec-2020-bialystok/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij