11. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance to jedyne i najważniejsze wydarzenie targowe w Polsce skierowane do odbiorców z działów utrzymania ruchu i produkcji.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
14.10.2020
Data zakończenia:
15.10.2020
Strona www:
https://mtc.kra...

Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe strefy tematyczne, a udział w niej umożliwia zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi na rynku pozwalającymi osiągnąć najwyższy stopień niezawodności w produkcji.

Wydarzenie co roku odwiedza szerokie grono profesjonalistów, którymi są przedstawiciele służb utrzymania ruchu, pracownicy działów produkcji, a także właściciele zakładów produkcyjnych ze wszystkich gałęzi przemysłu. Wyjątkowość spotkania to efekt formuły łączącej merytoryczną wiedzę niezależnych ekspertów z praktycznymi przykładami z rynku. Prócz poznania oferty wystawców z kraju i zagranicy, zwiedzający będą mieli możliwość udziału w licznych seminariach targowych, tematycznej konferencji „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu” oraz wymiany doświadczeń z ekspertami z branży. Dla wystawców będzie to natomiast doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz promocji oferowanych produktów i usług. Odbywające się jesienią targi to bowiem najlepszy okres do planowania przyszłorocznych inwestycji i strategii zakupowych na kolejny rok kalendarzowy.

Równolegle z Targami Maintenance odbędą się także 12. Międzynarodowe Targi Obróbki, Transportu i Magazynowania Materiałów Sypkich - SyMas.

Jesień 2020 roku bez wątpienia odbędzie się pod hasłem innowacyjnego przemysłu. Zapraszamy na wydarzenie 14-15 października 2020r. do EXPO Kraków.

Targi odwiedzają przedstawiciele wszystkich sektorów przemysłu, a w szczególności branż:

- spożywczej

- metalurgicznej / obróbki metali

- chemicznej i petrochemicznej

- motoryzacyjnej

- elektronicznej

- wydobywczej

- paliwowo-energetycznej

- przetwórstwa tworzyw sztucznych

- farmaceutycznej

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij