Największe targi w Europie Środkowo-Wschodniej związane z branżą tworzyw sztucznych ponownie odbędą się w Targach Kielce. Zapraszamy w dniach 19-22 maja 2020.

Lokalizacja:
Kielce
Data rozpoczęcia:
19.05.2020
Data zakończenia:
22.05.2020
Strona www:
https://www.tar...

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL zapisały się już na stałe w kalendarzu największych, cyklicznie odbywających się wydarzeń w Targach Kielce. Poprzednie edycje przedsięwzięcia, w sposób bardzo wyraźny pokazały, jak duże zainteresowanie na całym świecie wzbudza przewodni temat wydarzenia.

Bogaty program targów

W programie przedsięwzięcia tradycyjnie nie zabraknie specjalistycznych konferencji oraz paneli dyskusyjnych, podczas których zainteresowani będą mogli dowiedzieć się więcej o innowacyjnych metodach przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym produkcji form wtryskowych, optymalizacji procesu produkcyjnego.

Jednym z głównych punktów przedsięwzięcia będzie również przekazanie przez specjalistów najważniejszych informacji o zmianach w prawie, nowościach w branży oraz o ograniczeniach w stosowaniu niektórych surowców.

Innowacje maszynowe

W halach targowych można będzie podziwiać automatyczną produkcję. Na oczach zwiedzających powstaną między innymi kubki czy doniczki do kwiatów. Wystawcy w ten sposób ukażą precyzję, sprawność oraz uniwersalność prezentowanych podczas targów nowoczesnych maszyn.

PLASTPOL to nie tylko najnowsze technologie, maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na targach pojawią się także wystawcy z segmentu opakowań, wzornictwa, tworzywa sztucznego, przetwórstwa gumy.

Rekordowy 2019 r. dla targów PLASTPOL

Bez wątpienia rok 2019 zapisał się w historii targów „wielkimi literami”. W ubiegłym roku padł rekord zarówno pod względem wystawców, jak i zwiedzających. Od 28 do 31 maja w 7 halach wystawienniczych Targów Kielce można było spotkać 910 wystawców (2018 r. – 812) z 42 krajów świata (2018 r. – 39). Na powierzchni ponad 17 500 metrów kwadratowych prezentowali się liderzy z 4 kontynentów. W ciągu 4 targowych dni wydarzenie odwiedziło 19 760 specjalistów branży. Ponad 50 procent wystawców targów PLASTPOL 2019 stanowili przedsiębiorcy zagraniczni.

Targi PLASTPOL to miejsce prezentacji możliwości produkcyjnych, biznesowych kontaktów, przeglądu ciekawych nowości i debiutów firm.

Zapraszamy od 19-22 maja 2020 do Targów Kielce.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij