Spółka Marcopol jest obecnie jednym z największych producentów i dystrybutorów elementów złącznych i chemii budowlanej w Polsce.

Dzięki stabilnej wizji rozwoju firma stała się międzynarodowym graczem, obecnym na kilkunastu rynkach zagranicznych, posiadającym oddziały m.in. w Rosji, na Litwie oraz w Estonii.

Już od 34 lat produkty Spółki Marcopol wykorzystywane są w największych polskich inwestycjach, takich jak: Stadion Energa Gdańsk, Tunel pod Martwą Wisłą, Metro warszawskie czy Terminal Pasażerski na lotnisku Rębiechowo k. Gdańska.

Tytuły  "Budowlana Firma Roku: Budownictwo 2018" oraz wyróżnienie "Budowlana Marka Roku 2018" jest dla nas potwierdzeniem wielu sukcesów spółki Marcopol na rynku budowlanym, ale przede wszystkim uznania jej użytkowników.

Laur KlientaOdkrycie 2019 przyznany przez komisję konkursową Lauru Konsumenta dla śrub bimetalicznych linii Marcopol Plus jest kolejnym potwierdzeniem zaufania rynku inwestycji budowlanych do marki i potwierdzeniem sukcesów spółki,  a także budowy jej pozycji w oparciu o produkty premium, gdzie nie ma miejsca na kompromisy w obszarze jakości.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij