Druga edycja Forum Mycia Przemysłowego (Industrial Parts Cleaning Forum & Expo) oraz Seminarium Szkoleniowe Akademii Doskonałości przy współpracy z Instytutem Fraunhofera (30.03.2020) odbędzie się we Wrocławiu.

Europejskie Forum Mycia Przemysłowego, wraz z towarzyszącą wystawą (Industrial Parts Cleaning Forum & Expo), jest wiodącym, niezależnym i dla wszystkich otwartym wydarzeniem biznesowym tej branży w Centralnej Europie skierowanym do wszystkich gałęzi przemysłu i ich fachowców zaangażowanych w technologie mycia części i komponentów, czystość techniczną VDA 19 i ISO 16232, obróbkę powierzchniową, jak również utrzymanie poziomu czystości podczas całego procesu produkcyjno-logistycznego.

Omawiane będą najnowsze technologie, innowacje i trendy w branży mycia przemysłowego dla przemysłu samochodowego, lotniczego, narzędziowego, ciężkiego, precyzyjnego, medycznego, optycznego, obróbki cieplnej i innych.

Sukces pierwszej edycji Forum, duże zainteresowanie przemysłu, jak i liczne zgłoszenia nowych tematów zmusiły organizatora do przeniesienia tego wydarzenia z jesieni 2019 na wiosnę 2020. Uczestniczący fachowcy będą dzielić się swoją wiedzą podczas licznych prezentacji, dyskusji i indywidualnych rozmów. 

W trakcie Forum zostanie zaprezentowana pierwsza flota mobilnych laboratoriów czystości technicznej (VDA 19.1 / ISO 16232) na polskim rynku.

Forum Mycia Przemysłowego to kompendium wiedzy na temat aktualnie dostępnych technologii i metod mycia dla szerokiego zakresu zastosowań, od produkcji wielkoseryjnej i mycia dużych partii poprzez mycie pojedynczych części, mycie wstępne i mycie precyzyjne (dokładne i ultradokładne) aż do technologii przygotowania powierzchni części i komponentów przed operacjami nakładania powłok ochronnych, trybologicznych czy też ozdobnych (PVD, PACVD, CVD).

Forum można potraktować jako szkolenie z podstaw mycia przemysłowego dla osób poczatkujących w branży, ale również jako forum dyskusyjne dla zaawansowanych profesjonalistów.

W przeddzień Forum AKADEMIA DOSKONAŁOŚCI uruchamia dodatkowo cykl specjalistycznych szkoleń z praktycznych zastosowań przemysłowych technologii mycia, suszenia oraz konserwacji części i komponentów. Seminaria szkoleniowe są organizowane przy współpracy z Instytutem Fraunhofera i będą się odbywać corocznie w przeddzień Forum. Tym razem w poniedziałek – 30.03.2020.

AKADEMIA DOSKONAŁOŚCI jest dostępna dla wszystkich. Każdy może się na nią zapisać i każdy uczestnik otrzyma odpowiedni certyfikat. Tematy mycia są stosunkowo złożone, ale nikt nie musi być inżynierem czy też uczęszczać na studia podyplomowe, ażeby je sobie przyswoić i w życiu zawodowym stosować.

Z przygotowanych sześciu tematów rejestrujący się uczestnicy dokonają wyboru trzech najbardziej interesujących.

Po zakończeniu Seminarium uczestnicy będą mogli skorzystać z możliwości indywidualnych porad technicznych. Celem tych krótkich dyskusji na konkretny temat z mycia przemysłowego (po 10–20 minut) ma być pozyskanie wskazówek i zaleceń przy rozwiazywaniu problemów, eliminacji błędów technologicznych i szukaniu rozwiązań (wcześniejsze umówienie spotkania jest zalecane).

Wymagana jest osobna rejestracja. Szczegóły w zakładce: SEMINARIUM SZKOLENIOWEna stronie: www.industrial-cleaning-forum.com

Spotkania prosimy umawiać poprzez kontakt z kf@industrial-cleaning-forum.com

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij