6. edycja targów AUTOMATICON® odbędzie się w dniach 17-19 marca 2020 r.

Lokalizacja:
Warszawa, EXPO XXI
Data rozpoczęcia:
17.03.2020
Data zakończenia:
19.03.2020
Strona www:
https://www.aut...

Krótsza trzydniowa formuła będzie bardziej dynamiczna, co pozwoli zoptymalizować czas spędzony na targach, bez uszczerbku dla walorów merytorycznych.

Wprowadzono szereg udogodnień organizacyjnych, najważniejsze z nich to:

– wprowadzenie elektronicznej formy rejestracji na targi, zarówno dla wystawców jak i gości, która stanie się źródłem cennych informacji, umożliwiającym profilowanie ofert i pełniejszą realizację Państwa celów marketingowych,

– optymalizacja kosztów uczestnictwa,

– ceny wynajmu m2 powierzchni zaczynają się już od 99 EURO,

– katalog online wystawców dostępny na stronie przez cały rok,

– nowoczesne strefy networkingowe z zapleczem gastronomicznym zapewnią komfort i przestrzeń do nawiązywania nowych kontaktów i obiecujących relacji biznesowych.

 

Organizatorom zależy, by AUTOMATICON®, jako wartościowa, wysoko wyspecjalizowana impreza branżowa był miejscem spotkania całego innowacyjnego sektora przemysłu, a także doskonałą platformą dla komunikacji biznesowej. Bogaty program konferencji i seminariów sprawi, że stanie się miejscem wymiany najnowszej myśli technicznej, będącej kluczem dla rozwoju nowoczesnych technologii w polskich przedsiębiorstwach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i współtworzenia tej nowej, wyjątkowej odsłony Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON® 2020.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij