Pierwsza edycja targów ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW odbędzie się w dniach 24–25 listopada 2020 r. Do dyspozycji uczestników oddamy przestrzeń wystawową EXPO Kraków, która będzie gościć specjalistów ze świata branży montażowej.

To debiutujące na polskiej mapie wydarzenie jest okazją do poznania najnowszych technik wspierających rozwój branży montażowej (montażu rozumianego przede wszystkim jako kluczowy element procesu produkcyjnego), wymianę wiedzy i doświadczeń z przedstawicielami środowiska i nawiązania relacji biznesowych. To pierwsze targi w całości poświęcone jednej z najdynamiczniej rozwijających się gałęzi związanej z  wieloma branżami przemysłowymi. To duże wyzwanie nie tylko dla organizatorów, ale również dla przyszłych wystawców.

– Do tej pory byli oni częścią targów łączących różnych ekspertów i firmy z pokrewnych dziedzin. Tym razem będzie to szansa na zaprezentowanie pełnego spektrum oferowanych możliwości, ponieważ ASSEMBLY GO jest skierowane do bardzo konkretnego odbiorcy, oczekującego specjalistycznej wiedzy i najwyższej jakości produktów i rozwiązań technologicznych – mówi Robert Pogorzelski, CEO Polskiego Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Montażu, współorganizatora targów.

W latach 2013–18 światowa sprzedaż automatyki przemysłowej zanotowała ponad dwukrotny wzrost. Międzynarodowa Federacja Robotyki (IFR) szacuje zwiększenie sprzedaży robotów produkowanych w Polsce na 15–20% rocznie. Pomimo niższego poziomu robotyzacji niż średnia w pozostałych krajach Unii Europejskiej (w Polsce na 10 000 pracowników przypadają 42 roboty, natomiast średnia unijna to 114 robotów), lokalni przedsiębiorcy odpowiadający za konstrukcję maszyn mają szanse stać się istotnym graczem na międzynarodowym rynku.

– Od kilku lat wiele mówi się o przemyśle 4.0 - koncepcji opierającej się na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych w korelacji z najnowszymi trendami technologicznymi dotyczącymi przesyłania danych, sztucznej inteligencji, logistyki, a także Internetu rzeczy (IoT) oraz wirtualnej rzeczywistości (VR). Przedsiębiorcy wprowadzają maszyny precyzyjnie wykonujące zadania i w ten sposób szukają rozwiązań usprawniających działanie zakładu. Od ich niezawodności zależy funkcjonowanie całej firmy, a więc technologia musi być wykonana na najwyższym poziomie. I takie właśnie rozwiązania gwarantujemy. Dzięki temu od 25 lat z naszych usług korzystają firmy z Niemiec, Włoch czy Francji – mówi Marek Bernaciak, założyciel firmy AMB Technic, jednego z wystawców na targach ASSEMBLY GO.

Targi ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW to jedyne wydarzenie w Polsce całkowicie poświęcone zagadnieniom montażu przemysłowego, obejmujące wszystkie aspekty, z jakimi spotykają się zakłady produkcyjne – obróbki, montażu, obsługi maszyn, dozowania i wielu innych.

*International Federation of Robotics World Robotics 2019 – Industrial Robots report

Więcej informacji na stronie: https://www.psiitm.org/targi-assembly-go/

ASSEMBLY GO. FIRST EUROPEAN SHOW – to targi stworzone specjalnie z myślą o połączeniu doświadczenia z innowacjami. Przez 2 dni uczestnicy poznają najskuteczniejsze i sprawdzone rozwiązania, najnowsze technologie i nadchodzące trendy, a to wszystko w jednym miejscu. Najwybitniejsi specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, by wznieść organizację i techniki montażu na jeszcze wyższy poziom.

AMB Technic – polska firma specjalizująca się w technologiach precyzyjnego dozowania płynów montażowych (jak kleje, żywice, smary). Założona w 1995 roku w Kole, obecnie obsługująca klientów m.in. z sektorów produkcji motoryzacyjnej, elektronicznej i urządzeń medycznych.

 

Kontakt dla mediów:

Dorota Zadroga

Agencja Face It!

d.zadroga@agencjafaceit.pl

+48 698 989 141

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij