W dniach 20-21 listopada 2019 roku w sosnowieckim Expo Silesia odbędzie się 3. edycja Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING.

Targi ExpoBONDING to tradycyjnie cykliczne miejsce spotkań, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami – przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. ExpoBONDING to nie tylko wystawa, ale również wydarzenia towarzyszące.

Równolegle odbędzie się 3. Międzynarodowe Seminarium Klejenia organizowane przez Sieć Badawczą ŁUKASIEWICZ - Instytut Spawalnictwa z Gliwic – Partnera Targów. Seminarium skierowane jest do osób zatrudnionych w przemyśle, które przygotowują się lub stosują technologię klejenia w procesach produkcyjnych.

Tegoroczną nowością, która będzie towarzyszyć Targom jest Strefa Zrobotyzowanego Klejenia, której celem jest prezentacja możliwości wykorzystania robotów przemysłowych od optymalizacji technik montażu w tym m.in. nakładania kleju lub innych substancji w firmach produkcyjnych. Partnerem Technologicznym Strefy Zrobotyzowanego Klejenia została firma ASTOR.

REJESTRACJA| WIĘCEJ INFORMACJI | LISTA WYSTAWCÓW

 

Kontakt:

Joanna Tomczyk – Menedżer Projektu

tel. +48 510 030 324

e-mail: joanna.tomczyk@exposilesia.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij