Chiński oddział fischer został wybrany jako dostawca systemów mocujących przy budowie nowego centrum badań i rozwoju (R&D) chińskiego giganta technologicznego Huawei.

Spółka fischer Chiny, należąca do Grupy fischer, ma dostarczyć 1,65 miliona zamocowań dla tego imponującego przedsięwzięcia budowlanego w Suzhou (Chiny). Chiński potentat technologiczny Huawei stawia na działalność badawczo-rozwojową, przez co zainwestował w budowę nowej siedziby, która pozwoli na dalszy rozwój marki. Powstająca w „chińskiej Dolinie Krzemowej“ inwestycja, usytuowana jest ok. 160 km na zachód od Szanghaju, na wyspie Sangtian (Suzhou).

W ramach przedsięwzięcia powstanie 14 budynków o powierzchni 432 501 m2. Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi 759,829 m2. Kompleks badawczo-rozwojowy będzie obejmował biura, lokale mieszkalne dla pracowników oraz obiekty socjalne i usługowe. Po oddaniu do użytku pomieści nawet 10 000 osób, stwarzając komfortowe warunki do pracy i życia.

Do realizacji projektu, użyto 1,4 miliona sztuk kotew stalowych fischer ZYKON FZP II A4 M8 oraz 200 000 sztuk ZYKON fischer FZA 12x40 M8 / 15 N A4, do zamocowania kamien-nych płyt elewacyjnych, podczas gdy rama wspierająca ścianę osłonową została zamocowana przy użyciu 50 000 sztuk ampułek żywicznych RM II. Projekt zewnętrznych elewacji był inspirowany klasyczną architekturą europejską.

Spółka fischer Chiny została założona przez Grupę fischer w 1996 roku. Od wielu lat spółka, mająca również fabrykę zamocowań w Taicang (Chiny), z powodzeniem angażuje się w różne projekty infrastrukturalne, takie jak budowa i utrzymanie linii kolejowych i linii metra. W międzyczasie Grupa fischer poszerzyła swoje portfolio na rynku chińskim, otwierając filie: fischer automotive (systemów samochodo-wych) oraz fischer consulting (doradztwa). W ubiegłym roku Grupa fischer zainaugurowała otwarcie nowego zakładu produkcji samochodów w Taicang.

Huawei Technologies Co., Ltd. dostarcza produkty sieciowe i rozwiązania telekomunikacyjne. Firma jest światowym liderem w branży telekomunikacyjnej dzięki szerokiej gamie produktów, w tym telefonów komórkowych, tabletów, komputerów osobistych i urządzeń domowych. Zajmuje się również badaniami i rozwojem sieci transmisyjnej, serwerów, pamięci masowej, bezpieczeństwa i innych produktów sieciowych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij