Przedstawicielstwo TAITRA oraz PARP zapraszają do udziału w bezpłatnych spotkaniach handlowych z grupą 31 tajwańskich firm, które poszukują w Polsce partnerów biznesowych.

24 października 2019 r. w Warszawie będą miały miejsce spotkania b2b z firmami z Tajwanu. Spotkania odbędą się w ramach misji handlowej organizowanej przez Taiwan Trade Center Warsaw – polskie biuro Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) i sieć Enterprise Europe Network.

Firmy z Tajwanu reprezentować będą następujące sektory:

  • maszyny,
  • części samochodowe,
  • komponenty elektroniczne,
  • elementy złączne i wyroby metalowe (w tym na zamówienie),
  • produkty ICT, elektronika konsumencka,
  • oświetlenie,
  • inne: filtry do oczyszczania wody, linie produkcyjne do przetwórstwa spożywczego, tekstylia.

Pełną listę firm tajwańskich biorących udział w Misji wraz z oferowanymi przez nie produktami można pobrać na końcu artykułu, lub sprawdzić pod następującym linkiem: http://bit.ly/2lvY6f7.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Spotkania mają charakter indywidualny i są umawiane na konkretną godzinę, w związku z tym wszystkich zainteresowanych uczestnictwem prosimy o kontakt w celu rejestracji i ustalenia godziny spotkania.

Na spotkania mogą się Państwo rejestrować:

  • mailowo - przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: warsaw@taitra.org.tw
  • telefonicznie – kontaktując się z Taiwan Trade Center Warsaw pod numerem: +48 22 370 52 10 (osoba kontaktowa: Paulina Biedroń)
  • online – wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny http://bit.ly/2kBAzJt .

Termin rejestracji udziału w spotkaniach upływa 22 października.

Spotkania będą odbywały się w półgodzinnych odstępach od godziny 10:00 do 17:00 Regent Warsaw Hotel, przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie.

Ilość miejsc jest ograniczona. Wcześniejsza rejestracja to większy wybór godzin spotkań.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij