Najważniejsza korzyść to oszczędność czasu i możliwość montażu dowolnych elementów mebli u klienta bez wstępnego nawiercania!

Ostatnio coraz częściej pojawiają się pytania w sprawie zastąpienia wkrętów typu konfirmat wkrętami samowiercącymi w celu łatwego i szybkiego skręcania elementów mebli. Dokonaliśmy wielu prób z różnymi wkrętami i możemy z absolutną odpowiedzialnością zaproponować do tego celu wkręty ASTRA KONFI 4,0 x 50. Wkręty te zostały wyposażone w gwint częściowy (możliwość przyciągania i ściśnięcia dwóch elementów). Dodatkowo na powierzchni ich gwintu znalazł się opatentowany element wiercący w postaci zwoju o kształcie gwiazdki, ułatwiający wkręcanie do płyty wiórowej bez wiercenia i jednocześnie bez jej pękania! Trzecim elementem wyróżniającym ten wkręt od innych zwykłych wkrętów jest zastosowanie żeberek frezujących pod główką. Wkręty bez frezów powodują najczęściej pękanie powierzchni laminatu płyty, co skutkuje nie tylko złym efektem wizualnym, ale i uniemożliwia schowanie główki w płycie. Żeberka frezujące w ASTRA KONFI 4,0 x 50 dają możliwość bardzo efektywnego zagłębienia główki w płycie wiórowej, zapewniając jednocześnie świetny efekt wizualny. Wkręty ASTRA KONFI są dostępne z gniazdem krzyżowym Pz 2 lub z gniazdem Tx 20 w ocynku białym Cr3+.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij