Szykuje się intensywny konferencyjno-szkoleniowy czerwiec z Axon Media. W Rzeszowie odbędą się wydarzenia z zakresu innowacji, nowych technologii i optymalizacji produkcji, których nie można przegapić.

Formuła spotkań Axon Media składa się z części konferencyjnej i praktycznych warsztatów, którym towarzyszy networking w strefie z licznymi stoiskami konsultacyjnymi, co jest niewątpliwym wyróżnikiem cyklu tych wydarzeń.

Pierwszą Konferencję Techniczną „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” zaplanowano na 12 czerwca. Podczas niej poznamy praktyczne sposoby na prowadzenie płynnej i bezawaryjnej produkcji oraz uzyskanie znaczących oszczędności w przedsiębiorstwie. Zapraszamy również na warsztaty, podczas których eksperci opowiedzą o sposobach zarządzania energią w zakładach produkcyjnych, a także praktycznej części zagadnień związanych z interfejsem komunikacyjnym IO-Link.

Kolejne spotkanie „Automatyzacja i technika napędowa w zakładach produkcyjnych” odbędzie się 13 czerwca i skupi praktyków z doświadczeniem w najnowszych wdrożeniach oraz wiedzą o aktualnych trendach i technologiach. W trakcie warsztatów omówione zostaną podstawowe zagadnienia związane z diagnostyką maszyny w oparciu o diagnostykę drganiową.

Wydarzenia odbywają się pod Patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Krajowej Izby Gospodarczej oraz Urzędu Miasta Rzeszowa.

Więcej informacji oraz rejestracja na: www.KonferencjeTechniczne.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij