W dniach 20-21 listopada 2019 roku w sosnowieckim Expo Silesia odbędzie się 3. edycja Targów Technologii Klejenia ExpoBONDING, a także 3. Międzynarodowe Seminarium Klejenia.

Lokalizacja:
Expo Silesia, Sosnowiec
Data rozpoczęcia:
20.11.2019
Data zakończenia:
21.11.2019
Strona www:
https://www.exp...

Międzynarodowe Seminarium Klejenia organizowane jest przez Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Spawalnictwa – Partnera Targów.

Targi ExpoBONDING to tradycyjnie cykliczne miejsce spotkań, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami – przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. ExpoBONDING to nie tylko wystawa, ale również wydarzenia towarzyszące. Międzynarodowe Seminarium Klejenia skierowane jest do osób zatrudnionych w przemyśle, które przygotowują się lub stosują technologię klejenia w procesach produkcyjnych.

Tegorocznym Targom ExpoBONDING towarzyszyć będą także:

·       Salon Taśm i Urządzeń do Taśmowania ExpoTAPE czyli miejsce spotkania, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów taśm i urządzeń do taśmowania (www.expotape.pl)

·     Salon Przygotowania Powierzchni i Chemii Technicznej SURF-TECH Expo do udziału, w którym zapraszamy m.in. producentów i dystrybutorów chemii technicznej, a także narzędzi i urządzeń do oczyszczania i przygotowania powierzchni do dalszych procesów przemysłowych (www.surftechexpo.pl)

·   Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA, którego zakres tematyczny koncentruje się wokół producentów i dystrybutorów opakowań, maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w całym cyklu produkcyjnym zarówno ręcznym jak i zautomatyzowanym (www.expoopakowania.pl).

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij