Dzięki nowym usługom Assembly Technology Expert, Grupa Bossard daje swoim klientom narzędzia do niezbędnych usprawnień zarówno w obszarze produktu jak i produkcji.

Z pomocą składającej się z sześciu modułów oferty, firmy produkcyjne mogą w pełni wykorzystać potencjał swoich projektów, linii produkcyjnej, zarządzania częściami C, konfiguracji asortymentu oraz podstawowych i zaawansowanych szkoleń technicznych. Przynosi to przedsiębiorcom szereg istotnych korzyści: krótszy czas wprowadzenia produktu na rynek, niższe koszty produkcji, lepszą wydajności, a często także poprawę jakości produktu.

"Pakiet usług Assembly Technology Expert łączy nasze ponad 185-letnie doświadczenie w zakresie technologii łączenia z holistycznym spojrzeniem na koszty procesów montażowych” – mówi Milena Gregorczyk, Dyrektor Zarządzająca Bossard Poland. „Upraszczając te procesy w odpowiednich obszarach usprawniamy ogólne działanie przedsiębiorstwa, co pozytywnie wpływa na jego konkurencyjność."

Usługi Assembly Technology Expert

Bossard oferuje sześć modułów usług eksperckich. Można z nich skorzystać
w całości lub częściowo, w zależności od potrzeb firmy. Niezależnie od wybranej opcji, celem optymalizacji jest zawsze wypracowanie idealnego rozwiązania w obszarze projektu produktu i/lub w procesie jego docelowego montażu.

Zwykle proces optymalizacji rozpoczyna się od usługi Expert Walk, podczas której eksperci techniczni Bossard przeprowadzają szczegółową analizę procesów produkcji i montażu. W celu potencjalnej racjonalizacji i optymalizacji, analizowane są gniazda produkcyjne, linie montażowe oraz używane narzędzia
i elementy złączne. Cel: szczuplejsza oraz inteligentniejsza produkcja na każdym etapie.

Expert Assortment Analysis to metodyczna analiza asortymentu części C obecnego na produkcji i w magazynie. Jej celem jest zidentyfikowanie możliwości uproszczenia oraz redukcji tego asortymentu.

Expert Design oferuje wsparcie eksperckie Bossard od samego początku cyklu życia produktu czyli już na etapie jego projektowania. Udostępniamy inżynierom i projektantom między innymi dedykowane bazy danych oraz narzędzia online do kalkulacji połączeń śrubowych, a także możliwość prototypowania elementów złącznych za pomocą druku 3D.

W ramach usługi Expert Teardown rozkładamy istniejące produkty na części pierwsze, aby zidentyfikować możliwość ich rekonstrukcji pod kątem połączeń śrubowych. Ma to na celu znalezienie najlepszego rozwiązania złącznego oraz wygenerowanie oszczędności na produkcji.

Expert Education to nasza oferta kompleksowych szkoleń technicznych z zakresu elementów złącznych i technologii montażu. Oferujemy szkolenia otwarte oraz dedykowane – prowadzone w siedzibie klienta i dostosowane do potrzeb jego firmy. Polecamy także naszą platformę e-learningową.

Usługi Expert Test Services pozwalają przetestować pomysły naszych klientów w warunkach laboratoryjnych. Prowadzimy różnego rodzaju testy sprawdzające czy produkt spełnia wymagania odnośnie funkcjonalności i norm jakości. Dysponujemy 14 ośrodkami badawczymi w Europie, Ameryce i Azji, w tym trzema z certyfikatem ISO/IE 17025.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij