Już po raz dziewiąty redakcja czasopisma Nowoczesne Hale ma przyjemność zaprosić wszystkich przedstawicieli branży budowlanej na kolejną edycję konferencji BUDUJEMY HALE 2019.

Tradycyjnie już wydarzenie odbędzie się w Poznaniu przy okazji targów BUDMA – 14 lutego 2019 r. w hotelu Andersia****.

Dziewiąta edycja konferencji BUDUJEMY HALE ma na celu zaprezentowanie i przekazanie uczestnikom wiedzy na temat tego jak powinna wyglądać hala przyszłości. Hasłem przewodnim konferencji jest MAGAZYN 4.0. Zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania służące poprawieniu jakości i sprawności produkcji, jak i prac magazynowych, które powinny być celem każdego przedsiębiorcy. Mamy nadzieję, że spotkanie to wesprze merytorycznie wszystkie osoby dążące do jego osiągnięcia.

Konferencja będzie podzielona na dwie sesje tematyczne:

SESJA I: Automatyzacja w hali przemysłowej

SESJA II: Energooszczędne rozwiązania w projektowaniu i realizacji obiektów halowych

Wydarzenie będzie współtworzone przy wsparciu kwartalnika „Utrzymanie Ruchu”, ponieważ pierwszy raz w historii konferencja będzie dedykowana nie tylko projektantom, czy inwestorom, ale również:

• szefom utrzymania ruchu

• zarządcom obiektów

• deweloperom

• administratorom parków logistycznych

• działom inwestycji, rozwoju i zakupów

Jednym słowem wszystkim tym, którzy planują w najbliższych latach wybudować halę i chcą, żeby była nowoczesnym magazynem przyszłości. Zainteresuje również tych, którzy halę już posiadają i chcą ją unowocześnić, ponieważ dotychczasowe rozwiązania okazują się niewystarczające.

Więcej informacji: www.konferencja.hale.elamed.pl

Do zobaczenia w POZNANIU!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij