Łączniki meblarskie to dwa obszary problemowe: skuteczne zakotwiczenie w łączonych podzespołach oraz efektywne i długotrwałe wywarcie siły utrzymującej ze sobą te podzespoły.

Podatność na nieprofesjonalny montaż mebli w miejscu ich użytkowania to dość duże wyzwanie dla producentów łączników. Przy konstruowaniu połączeń w meblach RTA wymaga się m.in. małej liczby koniecznych operacji montażowych, małej liczby podzespołów łącznika (optymalny jest łącznik jednobryłowy, a najlepiej „fabrycznie” umieszczony w elementach płytowych przeznaczonych do montażu – tzw. premontaż).

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij