Od czasu wynalezienia silnika spalinowego to ciężarówki i pojazdy terenowe miały być może największe znaczenie dla wzrostu gospodarczego Europy.

Producenci stąpają w swojej pracy po krawędzi: zmniejszając masę, aby poprawić wydajność paliwa, jednocześnie poprawiając wskaźnik wydajności. Pojazdy ciężarowe o dużej ładowności mają krótką żywotność, więc producenci OEM nie mogą poświęcić czasu na niezawodność, ponieważ ich pojazdy stałyby się nieopłacalne w eksploatacji dla użytkowników końcowych. Aby wybrać komponenty do tego celu, kluczowe znaczenie ma zaangażowanie wbudowanej technologii elementów złącznych i eksperta w dziedzinie zastosowań.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij