System klinujący HEICO-LOCK® jest niezawodnym rozwiązaniem problemu samoczynnego luzowania się śrub i nakrętek poddanych oddziaływaniu drgań i obciążeń dynamicznych.

Problem luzowania się połączeń śrubowych istniał od zawsze i od zawsze próbowano go rozwiązać. W rezultacie aktualnie znanych i stosowanych jest wiele metod mających zabezpieczać śruby i nakrętki, ale znaczna ich część nie spełnia wymogów niezawodności i zapewnienia bezpieczeństwa. Zostało to zauważone, a następnie potwierdzone w decyzjach weryfikacyjnych przez Niemiecki Instytut Normalizacyjny (DIN), który usunął kilka typów powszechnie stosowanych rozwiązań z odnośnych norm.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij