Już 17 października zapraszamy wszystkich zainteresowanych branżą elementów złącznych na II Kongres Elementów Złącznych pt.: Nowoczesne technologie na międzynarodowym rynku elementów złącznych

II KONGRES ELEMENTÓW ZŁĄCZNYCH to wyjątkowa platforma wymiany informacji pomiędzy producentami i dystrybutorami a użytkownikami końcowymi mocowań przemysłowych czy łączników do elementów drewnianych, metalowych oraz kompozytowych. Poprzednia edycja przyciągnęła ponad stu przedstawicieli z branży oraz osób szukających ciekawych rozwiązań na rynku.

Daj się POZNAĆ – stojąc ramię w ramię z liderami światowego rynku elementów złącznych!

Przedstawiciele NAJWAŻNIEJSZYCH firm z rynku polskiego, jak i międzynarodowego zaprezentują najnowsze technologie i rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania elementów złącznych oraz specjalistycznych narzędzi.

Wydarzenie daje możliwość nawiązania nowych kontaktów, zdobycia kontraktów czy wymiany doświadczeń z licznie zgromadzonymi przedstawicielami z branży (zarówno producentami jak i dystrybutorami elementów złącznych) oraz przedstawicielami branż pokrewnych, wykorzystujących elementy złączne - to wszystko czeka na uczestników Kongresu.

Organizatorami wydarzenia jest Elamed Media Group, wydawca pierwszego na rynku czasopisma na temat elementów złącznych.

Niezależnie od tego, czy Twoja firma jest związana z elementami złącznymi, technologią, maszynami, narzędziami lub innymi powiązanymi produktami branżowymi, nasz kongres skierowany jest właśnie dla CIEBIE.

Podwójna siła oddziaływania

Kongres Elementów Złącznych odbędzie się w ramach Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND, w których swój udział potwierdziło ponad 100 wystawców z całego świata.

Targowe nowości

Podczas targów zaprezentowane zostaną m.in. najnowocześniejsze łączniki i mocowania przemysłowe, łączniki budowlane. Nowości będzie więcej: m.in. zaawansowane systemy montażu i instalacji, a także technologie produkcji łączników oraz urządzenia do ich magazynowania i dystrybucji.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij