W artykule przedstawiono wyniki badań pilotażowych połączeń płyt warstwowych na łączniki jednostronne poddane osiowemu rozciąganiu.

Płyty warstwowe są elementami obudowyścian i dachów obiektów budowlanych. Składająsię z trzech warstw: dwóch zewnętrznychokładzin (wykonanych z materiału o wysokiejwytrzymałości) i rdzenia (wykonanego z materiału termicznie izolacyjnego). Płyty warstwowe pełnią kilka funkcji, m.in.: przenoszą obciążenia zewnętrznena elementy drugorzędne lub konstrukcję główną (zależy to od przyjętego rozwiązania), zapewniają pożądaną termoizolacyjność, a także pozwalają architektom uzyskać zamierzony
efekt estetyczny.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij