W dniach 22-25 maja 2018 r. w Targach Kielce odbędą się XXII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL.

Lokalizacja:
Targi Kielce
Data rozpoczęcia:
22.05.2018
Data zakończenia:
25.05.2018
Strona www:
http://www.targ...

Jest to jedna z najlepszych biznesowych imprez sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie, w trakcie której kilkuset wystawców z ponad 32 krajów z całego świata przedstawi nowości technologiczne. W wydarzeniu co roku biorą udział przedstawiciele wszystkich grup branży: dystrybutorzy, firmy tworzywowe i producenci maszyn. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy odwiedza ponad 18 tysięcy specjalistów.

Na stoiskach zaprezentowane zostaną maszyny oraz urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu, a także zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne oraz proces przetwórczy produktów. W trakcie targów odbędzie się wiele konferencji i seminariów.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij