Już po raz dziewiąty redakcja kwartalnika „Nowoczesne Hale” ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych 14 lutego 2019 r. do Poznania na kolejną edycję konferencji Budujemy Hale.

Lokalizacja:
Poznań, Hotel Andersia ****
Data rozpoczęcia:
14.02.2019
Data zakończenia:
14.02.2019
Strona www:
http://www.konf...

Dziewiąta już edycja konferencji ma na celu zaprezentowanie i przekazanie uczestnikom wiedzy na temat tego jak powinna wyglądać hala przyszłości. Hasłem przewodnim przyszłorocznej konferencji BUDUJEMY HALE 2019 będzie Hala przyszłości – MAGAZYN 4.0.

Zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania służące poprawieniu jakości i sprawności produkcji, jak i prac magazynowych, które powinny być celem każdego przedsiębiorcy. Mamy nadzieję, ze nasza konferencja wesprze merytorycznie wszystkie osoby dążące do jego osiągnięcia. Wydarzenie będzie dedykowane wszystkim tym, którzy planują w najbliższych latach wybudować halę i chcą, żeby była nowoczesnym magazynem przyszłości. Zainteresuje również tych, którzy halę już posiadają i chcą ją unowocześnić, ponieważ dotychczasowe rozwiązania okazują się niewystarczające, jak również projektantów, którzy chcą sprostać coraz wyższym wymaganiom prężnie rozwijającego się rynku.

Wydarzenie będzie obejmowało dwie sesje tematyczne:

I Automatyzacja w hali magazynowej

II Energooszczędne rozwiązania w projektowaniu i realizacji obiektów halowych

Dla kogo kierowana jest konferencja?

Wydarzenie będzie współtworzone przy wsparciu kwartalnika „Utrzymanie Ruchu”, ponieważ pierwszy raz w historii konferencja będzie dedykowana nie tylko projektantom, inwestorom, ale również:

  • szefom utrzymania ruchu,
  • zarządcom obiektów,
  • deweloperom,
  • administratorom parków logistycznych,
  • działom inwestycji, rozwoju i zakupów.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij