Kotwienie chemiczne jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów łączenia elementów stalowych do betonu lub innych materiałów bazowych (cegła, bloczki, pustaki itp.).

Jednak poprawne stosowanie kotew chemicznych wymaga od użytkownika rygorystycznego przestrzegania procedur montażowych. Firmie Simpson Strong-Tie dzięki wprowadzeniu na rynek innowacyjnych kotew chemicznych, zmieniających kolor w czasie wiązania, udało się w dużym stopniu uprościć procedurę montażu i tym samym ograniczyć potencjalne pole do błędów montażowych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij