Targi w Krakowie Sp.z.o.o. oraz wydawnictwo Elamed zapraszają do udziału w Międzynarodowych Targach Elementów Złącznych i Technik Łączenia, które odbędą się 28-30 listopada 2017r. w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków.

Przed nami wydarzenie, jakiego w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej jeszcze nie było. Targi w Krakowie wraz z ELAMED MEDIA GROUP – wydawcą czasopisma „Fastener” – 28-30 listopada w EXPO Kraków zorganizują premierowe Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND.

Polska jest piątym producentem elementów złącznych w Europie. Do tej pory przedstawiciele tego
niezwykle szybko rozwijającego się sektora gospodarki nie mieli swojego targowego miejsca spotkań. Zainteresowanie nim na niespełna miesiąc przed inauguracją jest bardzo duże, spośród do tej pory zgłoszonych fi rm ponad 60% pochodzi spoza naszego kraju! Pierwsza edycja Targów FASTENER POLAND zapowiada się bardzo ciekawie pod względem zróżnicowania oferty producentów. Udział w targach zgłosiło bowiem kilkadziesiąt zagranicznych firm produkujących i dystrybuujących elementy złączne, m.in. z Niemiec, Holandii, Włoch, Czech, Hiszpanii, ze Słowenii, z Wielkiej Brytanii, USA, Turcji, Tajwanu i Chin. Na liście wystawców zameldowały się m.in.: ALLTRANS Sp. z o.o., Birlik Baglanti Ltd, DROMET Sp. z o.o. Sp. k., FABORY POLAND Sp. z o.o., FAR S.r.l., HEADS AND ALL THREADS CZ s.r.o., HEROSLAM, IMS Verbindungstechnik GmbH & Co. KG, Ingramatic S.p.A., INOXDADI S.R.L, LANCASTER FASTENER Co. Ltd., MICROMETAL sro, RIVIT S.r.l., Rothstein Metallfördergurte GmbH & Co.KG, Rotor Clip s.r.o., Sacma Limbiate S.p.A, SARIV, Schoeller Allibert., SIMPSON Strong-Tie, SPIROL Industries, S-S-T Schellenservice Team GmbH, Strubl GmbH & Co. KG, VIPA S.p.A.

Targi kompletne i… komplementarne

Podczas targów prezentowane będą m.in. pierwsze dostępne na rynku tuleje z gwintem, które mogą być wykorzystane bez przyklejenia lub gwintowania przy wzmocnionych włóknem kompozytach; walcarki CNC do gwintów, kuźniarki cztero-, pięcio- i sześciooperacyjne, nitownice do nitonakrętek, prasy do montażu elementów wciskanych; narzędzia specjalne do walcowania elementów po obróbce cieplnej, linie szczęk płaskich do łączników MAThread® i ostrołukowych, linie walców do gwintowania elementów twardych; systemy automatycznego wkręcania wkrętów Quik Drive; ekologiczne pokrycia antykorozyjne na bazie cynku lamelarnego metodą DIP-SPIN; wklejane mocowania Veck; opaski i obejmy na węże i wiele innych rozwiązań. Wrażeń merytorycznych dostarczy zwiedzającym Kongres
Elementów Złącznych. W roli prelegentów wystąpią największe autorytety w branży. Przedstawią najnowsze rozwiązania w zakresie wykorzystania i zastosowania łączników oraz zaprezentują specjalistyczne narzędzia.

Magiczny Kraków

Jeśli do nowych technologii i specjalistycznych, branżowych Zwiedzających dodamy Kraków – miasto w sercu jednego z najbardziej uprzemysłowionych regionów kraju z licznymi atrakcjami i z najpiękniejszym w Polsce Starym Miastem, ze świetną lokalizacją, pozwalającą na łatwy i szybki dojazd ze Słowacji, z Czech, Węgier, Ukrainy, Austrii oraz Niemiec – to okazuje się, że mamy do czynienia z imprezą kompletną, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Targi FASTENER POLAND odbędą się równocześnie z 22. Międzynarodowymi Targami Obrabiarek Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®, 9. Międzynarodowymi Targami Obróbki, Łączenia i Powlekania BLACH-TECH EXPO oraz Salonami: Kooperacji Przemysłowej, Automatyki i Robotyki, Technologii CAx.

Bezpłatny wstęp

Już dziś zainteresowani targami mogą otrzymać bezpłatny bilet wstępu. Bezpłatne zaproszenie załączone jest w pliku pod powyższym zdjęciem. Można również odebrać je, wchodząc na stronę www.fastenerpoland.pl i dokonując rejestracji. Pod wskazanym adresem dostępne są również biuletyny targowe, zawierające listę Wystawców oraz wybrane prezentacje produktów, które będzie możnazobaczyć na targach. Więcej informacji: www.fastenerpoland.pl.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij