Globalny przemysł elementów złącznych zyska 130 biliony dolarów przez przewidywany średni roczny wzrost utrzymujący się na poziomie 5,3 % w kolejnej dekadzie.

Według Research and Markets do końca 2025 roku globalny rynek elementów złącznych zarobi spektakularną kwotę 134,20 bilionów dolarów. Rosnące zapotrzebowanie na samochody, urządzenia elektryczne, samoloty, maszyny przemysłowe i sprzęt medyczny napędzi popyt również w branży złączek.

Ponadto zwiększenie nakładów finansowych na infrastrukturę oraz przemysł maszynowy spowoduje dodatkową ekspansję tej gałęzi przemysłu. Stosowanie elementów złącznych w rozwijającym się sektorze MRO również przyczyniło się do wzrostu skumulowanego rocznego wskaźnika wzrostu do 5,3% w latach 2015-2016. Wzrost aktywności MRO w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym,  elektronice, elektryce i budownictwie spowodował poszerzenie rynku zbytu dla stosowanych w nim części.

Wzrasta również zapotrzebowanie na łączniki w krajach rozwijających się takich jak: Chiny, Brazylia, Indie, Korea Południowa, Tajlandia, czy Arabia Saudyjska – to szczególne zainteresowanie dotyczy zwłaszcza złączy stosowanych w budownictwie oraz motoryzacji.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij