Znany niemiecki serwis informacyjno-budowlany ibau przepytał grupę ponad 3 tys. firm wykonawczych z Niemiec, kto ich zdaniem jest wiodącym producentem w branży budowlanej.

Marka fischer pojawiła się w większości wypowiedzi, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii „technika zamocowań”. Po raz pierwszy w historii zdobyła nagrodę "Stein im Brett".

To było najdokładniejsze i najobszerniejsze badanie dotyczące niemieckiego rynku fach-handlu – powiedział Sven Hohmann, Dyrektor Zarządzający ibau. W badaniu przeprowadzonym w ubiegłym roku i wspieranym przez „Helden am Bau” („Bohaterowie w budownictwie"), znalazły się wybrane firmy przyporządkowane do konkretnych kategorii. Specjaliści oceniali producentów pod względem jakości, ceny i łatwości zastosowania produktu.

Deklarowali również, czy poleciliby dane rozwiązanie. Systemy mocowania fischer otrzymały najwyższe noty. Prostota zastosowania produktów została szczególnie doceniona jako cecha znacznie ułatwiająca fachowcom codzienną pracę. Był to jeden z najczęściej podawanych powodów, dla których mocowania ze Schwarzwaldu są rekomendowane. – Ci, którzy codziennie pracują z naszymi produktami, i którzy opracowują z nami rozwiązania na budowach, są ostatecznie jedynymi, którzy mogą właściwie ocenić jakość i obsługę firmy – podsumowuje Ralf Häfele, Dyrektor Zarządzający fischer Germany Sales GmbH. Odebrał on nagrodę wraz z Wolfgangem Pottem, szefem komunikacji korporacyjnej, w siedzibie firmy fischer w Waldachtal. Wyróżnienie wręczył Rüdiger Koch wraz z Martinem Mürb z ibau.

Ibau to instytucja działająca na niemieckim rynku budowlano-informacyjnym od 1957 roku. Specjalizuje się w pozyskiwaniu i przetwarzaniu danych dotyczących rynku budowlanego. Jest ważnym źródłem informacji i kontaktów branżowych dla klientów rynku, jak i producentów. „Nagroda Stein im Brett” jest Oscarem branży budowlanej.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij