Opanowanie produkcji za pomocą nowego i innowacyjnego produktu jest atrakcyjnym wyzwaniem dla każdego inżyniera.

Lesjöfors filia firmy European Springs & Pressings  od razu przystąpiła do nowego projektu, gdy z taką prośbą zwrócił się do niej producent podajników do taśm klejących – firma TapePal.  

Karl Hurell dyrektor i konstruktor wprowadzanego na rynek, rewolucyjnego, kompaktowego podajnik do taśm, Tape Pal, zwrócił się do European Springs & Pressings  z prośbą o rozwiązanie problematycznej kwestii w ich nowym produkcie.

Większość firm do których się zwracałem odsyłało mnie z niczym. Jedynie European Springs & Pressings mogła dać nam to czego potrzebowaliśmy – Twierdzi Karl ­- Nie tylko dostrzegli potencjał produktu, ale również zaufali mi i poświęcili czas, aby omówić moje szkice, dopracować i zmodyfikować zaprojektowane rozwiązania, tworząc narzędzie na zamówienie, w celu dostarczenia gotowego rozwiązanie produkcyjnego. Sprężysty „palec”, który opracowali jest najważniejszym elementem projektu, dzięki któremu zakończyliśmy etap produkcji i rozwoju TapePal.

Tworzenie na zamówienie urządzeń do wytwarzania narzędzi oraz opracowywanie rozwiązania projektowego dla konkretnego prasowanego metalu lub elementów drucianych jest dość wyjątkowe wśród producentów elementów sprężystych i prasowanych. Wierzę, że to, co naprawdę nas wyróżnia, to nasza zdolność do podejmowania przedsięwzięć i realizacja pomysłów naszych klientów, jak również dostosowanie oczekiwań klientów do rzeczywistości produkcji zarówno na wielką, jak i mniejszą skalę - wyjaśnia Stuart McSheehy, dyrektor zarządzający European Springs & Pressings.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij