Klejenie jako coraz bardziej popularny proces produkcyjny jest metodą wymagającą solidnej wiedzy od osób, które zajmują się tym procesem w przedsiębiorstwie.

Coraz szersze wykorzystanie klejów w procesach przemysłowych skłania inżynierów do ciągłego poszerzania swojej wiedzy i poszukiwania nowych rozwiązań w zakresie klejenia. Jak i jaki klej dobrać? Czym go dozować? Jaka powinna być wielkość dawki? I co wpływa na trwałość złącza klejowego?

Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań poszukują inżynierowie, których zadaniem jest trwałe połączenie dwóch elementów przy pomocy kleju. Wiedząc, że zarówno liczba takich inżynierów, jak i stopień zaawansowania pytań rośnie, postanowiliśmy w jednym miejscu zebrać wiedzę i doświadczenie dostępne na rynku.

Zapraszamy na seminarium techniczne przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych usystematyzowaniem i pogłębieniem wiedzy dotyczącej metod klejenia w procesach produkcyjnych oraz redukcją kosztów procesu dzięki prawidłowym doborom preparatów klejowych i metod dozujących.

 Na zakończenie seminarium uczestnicy otrzymają imienne certyfikaty udziału.

ZAPISZ SIĘ NA SEMINARIUM WYSYŁAJĄC E-MAIL ZE ZGŁOSZENIEM:

 biuro@psiitm.org

LUB NA WWW: Zarejestruj się

 
AGENDA SEMINARIUM


Data: 22 czerwca 2017

Miejsce: Chorzów

Temat: Klejenie w procesach produkcyjnych.

Cena: tylko 275 zł (netto) jeżeli rejestracja nastąpi do 10.06

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu

9.00 – 10.00: rejestracja i kuluary przy kawie i herbacie

10.00 – 10.15: powitanie

10.15 – 11.00 Paweł Kowalski „Projektowanie złącza klejowego i podstawowy dobór klejów do aplikacji”

11.00 – 11.45 Mariusz Zawierucha – „Przygotowanie i aktywacja powierzchni przed klejeniem”

11:45 – 12.00 Przerwa kawowa

12:00 – 12:45 Jacek Karpiński – „klejenie wysokotemperaturowe oraz klejenie materiałów o różnej rozszerzalności cieplnej”

12:45 – 13.30 Wawrzyniec Śmigielski - „Szczegółowe wymagania przy doborze urządzeń dla klejów dwuskładnikowych (epoksydowych i metakrylowych)”

13.30 – 14.30 Lunch

14.30 –15.15 Paweł Kowalski – „Kleje jednoskładnikowe – czy na pewno?”

15.15 – 16.00 Grzegorz Szypulski - „Precyzyjne dozowanie klejów jednoskładnikowych ”

16.00 – 16.45 Maciej Knuth – „Kleje i smary w branży transportowej – potencjalne zastosowania i wymagania branży stawiane technikom montażu”

16.45 - Zakończenie poczęstunkiem i kuluary

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij