Za nami siódma edycja Fastener Fair Stuttgart – międzynarodowych targów dedykowanych dla branży elementów złącznych. Po trzech pracowitych dniach targowych nadszedł czas na podsumowania.

Prawie 12 tysięcy zwiedzających z 91 krajów przyjechało do Stuttgartu, żeby prześledzić nowości produktowe i rynkowe trendy.  W bieżącym roku nie zawiedli również wystawcy, których liczba sięgnęła 895 przedstawicieli z 46 państw. Firmy te zapełnił 20 800 m2, czyli całą dostępną powierzchnię wystawienniczą.
W porównaniu z poprzednią edycja targów liczba wystawców, a co za tym idzie zapełniona powierzchnia wystawiennicza wzrosła o 11 %.

Wydarzenie tematycznie swoim zakresem obejmowało: elementy złączne dla przemysłu, budownictwa, systemy instalacyjne oraz montażu, technologie wytwarzania, przechowywania i dystrybucji złączy oraz wszystkie oraz wszytskie procesy około produkcyjne.

Po raz kolejny targom Fastener Fair Stuttgart udało się przyciągnąc tłumy zwiedzających z całego świata – w imieniu organizatora wydarzenia Agencji Mack Brooks Exhibition, podsumowuje dyrektor targów, Liljana Goszdziewski – Niemal dwie trzecie odwiedzających targi przybyło z zagranicy z ciekawości śledząc trendy i nowości produktowe.

Spośród krajów europejskich najwięcej zwiedzających przybyło z Polski, Holandii, Hiszpanii, Włoch oraz Wielkiej Brytanii. Natomiast z Azji najwięcej osób przyjechało z Tajwanu oraz Chin.
Wydarzenie przyciągnęło przedstawicieli z branż: budowlanej, automotive, inżynierii mechanicznej, elektronarzędzi, elektrycznej oraz sprzętu gospodarstwa domowego.

Z przeprowadzonych rozmów wynika, że zarówno wystawcy jak i zwiedzajacy byli zadowoleni z udziału w tegorocznej edycji targów Fastener Fair Stuttgart. Wystawcy szczególnie doceniają możliwości nawiązania nowych kontaktów, które dały im targi i już rezerują sobie czas na udział w kolejnej edycji, która odbędzie się w dniach 19-21 marca 2019 również w centrum targowym w Stuttgarcie.


W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij