Stosowanie insertów gwintowanych w aplikacjach z tworzyw sztucznych jest niedrogim rozwiązaniem, wydajnie podnoszącym parametry wytrzymałościowe oraz trwałość produktów z tworzyw sztucznych.

Zastosowanie precyzyjnego połączenia gwintowanego wielokrotnego użytku gwarantuje łatwość montażu i ewentualnego serwisu części w przyszłości. Inserty gwintowane (ang. inserts) to grupa
produktów zaprojektowanych do osadzenia w materiałach miękkich (głównie tworzywach sztucznych) w celu zapewnienia trwałego i mocnego połączenia gwintowanego wielokrotnego użytku. Istnieje kilka grup insertów opracowanych w zależności od przewidywanej metody ich montażu.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij