Międzynarodowe Targi Przemysłowych Elementów Złącznych zakończyły się 12 marca , po trzech udanych dniach. Szacuje się, że Targi w Stuttgarcie odwiedziło łącznie 11 060.

W tym roku, przestrzeń wystawienniczą zajęło w sumie 833 wystawców z 42 krajów (18.500 m2).  W porównaniu do ostatniej wystawy tegoroczna odnotowała wzrost powierzchni wystawienniczej o 15%. Eksponaty uwzględniały łączniki budowlane, systemy montażowe i instalacyjne oraz technologie produkcji elementów złącznych.
Fastener Fair Stuttgart 2015 ponownie przyciągnęło gości z całego świata. Ponad  60% odwiedzających targi przybyło do Stuttgartu z zagranicy, aby odkryć najnowsze trendy w branży, budować międzynarodowe sieci kontaktów handlowych oraz pozyskać nowe produkty i systemy.
Krajami, które mogą się pochwalić największą liczba reprezentantów zaraz po Niemczech (40% wszystkich odwiedzających) były Włochy, Wielka Brytania, Francja i Polska. W efekcie, liczba międzynarodowych gości przewyższyła tę z zeszłego roku o 10% .
- "Pozytywna atmosfera w Fastener Fair Stuttgart 2015 odzwierciedla ogólną korzystną perspektywę przemysłu elementów złącznych. Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że wielu wystawców potwierdziło to ożywioną działalnością handlową odbywającą się we wszystkich czterech salach wystawowych", wyjaśnia Nicola Hamann, dyrektor zarządzający organizatorów Mack Brooks Exhibitions.
Wstępne badania pokazują, że zdecydowana większość wystawców była bardzo zadowolona z wyników targów. . Szczególnie podkreślano jakość międzynarodowych firm i zwiedzających.. Większość z nich już planuje swój udział w kolejnej edycji Fastener Fair Stuttgart, który odbędzie się 28 - 30 marca 2017 w Centrum targowym w Stuttgarcie.
W tym roku, Mack Brooks Exhibitions ponownie organizuje serię targów Fastener Fairs na wybranych rynkach docelowych. Fastener Fair w Rosji odbędzie się 25 -27 marca 2015 w Sankt Petersburgu. Fastener Fair w Indiach odbędzie się 23 - 24 kwietnia 2015 w Bombaju. Ponadto termin trzeciej edycji Targów ogłosił niedawno Turcja, które odbędą się 30 - 31 marca 2016 w Stambule. Fastener Fair w Meksyku planowane są na 1 - 2 czerwca 2016.

Więcej informacji

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij