Na początku marca (3-5 marca) Expo Silesia zaprosiło na wydarzenia skierowane do branży przemysłowej.

FixingTECH EXPO – podczas targów reprezentowano sektory: łączników, przemysłowych elementów i technologii mocujących, mocowań budowlanych, technologii produkcji elementów złącznych, magazynowania, dystrybucji i usług.

GRINDexpo – zakres tematyczny imprezy obejmował: szlifierki do wałków, szlifierki do otworów, szlifierki do płaszczyzn, szlifierki ostrzałki, szlifierki specjalne i specjalizowane, narzędzia skrawające i diamentowe, przyrządy i urządzenia pomiarowo-kontrolne, oprogramowanie komputerowe wspomagające obróbkę, doradztwo i pomoc techniczną.

ExpoCUTTING – wydarzenie przemysłowe dedykowane dla branży technologii cięcia. Do współpracy zaproszono m.in. producentów i dystrybutorów maszyn do cięcia wodą, plazmą, laserem, gazem, jak również firmy usługowe, serwisowe, kooperujące.

LASERexpo – wystawcami tej imprezy byli przede wszystkim producenci i dystrybutorzy produktów, komponentów, technologii, oprzyrządowania, osprzętu laserowego.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij