Targi STOM, które obyły się 10-12 marca, stały się idealną okazją do tego, aby zapoznać się z najnowszymi modelami maszyn, innowacyjnymi rozwiązaniami, ale również do zaznajomić się z pełną ofertą branży w jednym miejscu – w Targach Kielce.

W ramach tej imprezy prezentowane były najlepsze marki i najnowocześniejsze urządzenia. Podczas wystaw zorganizowano wiele spotkań: brokerskich, merytorycznych szkoleń i konferencji. Każda edycja targów przyciąga do Kielc kilkaset firm i przedstawicieli biznesu z kilkudziesięciu krajów, a to wszystko po to, by wymienić się doświadczeniami i zaprezentować rynkowe nowości czy nowatorskie patenty. W tym roku wystawa odbyła się w 5 pawilonach, co zwiększyło jej powierzchnię w porównaniu do roku 2013 o 30%. Przypomnijmy, że w ramach targów STOM odbyły się następujące imprezy: STOM-Tool, STOM-Blech, Control-STOM, STOM-Laser, Wirtoprocesy i Spawalnictwo.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij