X Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA odbędą się w terminie 3-5 października 2017 r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Lokalizacja:
Sosonowiec
Data rozpoczęcia:
03.10.2017
Data zakończenia:
05.10.2017
Strona www:
http://exposile...

Targi poświęcone są szybkiemu prototypowaniu, profesjonalnym systemom inżynierskim CAD/CAM/CAE, metrologii przemysłowej, skanerom laserowym, Inżynierii odwrotnej, wirtualnej rzeczywistości oraz wzornictwu przemysłowemu. 

Targi co roku zbierają bardzo pozytywne opinie zarówno od Wystawców jak i Zwiedzających, ostatnia edycja, odbywająca się równolegle z targami TOOLEX zakończyła się dużym sukcesem. Wydarzenie odbywało się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Prezesa Polskiej Akademii Nauk.

Zakres tematyczny targów WIRTOTECHNOLOGIA:

  • Urządzenia i technologie Rapid Prototyping (RP) oraz Rapid Tooling (RT)
  • Oprogramowanie wspomagające procesy
  • Metrologia przemysłowa
  • Urządzenia i programy do wirtualizacji
  • Oprogramowanie do wspomagania zarządzania procesami
  • Wydawnictwa i portale branżowe
    Know-how, myśl naukowo-techniczna

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij