Grupa Nord-Lock jest pionierem w zakresie innowacyjnych rozwiązań śrubowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w rozwiązywaniu problemów inżynieryjnych na całym świecie na pierwszym miejscu stawia swoich klientów, oferując produkty i usługi, które pomagają każdemu z nich ukończyć projekt na czas.

Grupa Nord-Lock, założona w 1982 roku, rozpoczęła działalność jako rodzinny producent z siedzibą w sercu Szwecji. Znana wówczas jako Nord-Lock, firma była pionierem w stosowaniu geometrii do łączenia śrub, opracowując oryginalne podkładki blokujące. Sukces podkładek blokujących Nord-Lock doprowadził do stałego rozwoju firmy, a w 1994 r. została ona przejęta przez firmę AB Latour, spółkę inwestycyjną notowaną na giełdzie w Sztokholmie.

Niezrównana wiedza inżynierska i obsługa klienta

Zapewnianie globalnej bazie klientów wysokiej jakości rozwiązań to nie jedyny cel firmy. W Grupie Nord-Lock inwestujemy równie mocno w usługi wsparcia technicznego, jak w rozwój innowacyjnych produktów. Zawsze ściśle współpracujemy z naszymi klientami, aby zrozumieć ich potrzeby, zidentyfikować i rozwiązać ich problemy techniczne oraz wspierać ich projekty – od wstępnego planowania po instalację i bieżącą konserwację.

Jako przykład możemy zaproponować zaawansowane możliwości testowania i weryfikacji w naszych wewnętrznych laboratoriach, usługę dostępną nie tylko dla klientów, ale dla każdego, kto stanie przed problemami z połączeniami śrubowymi. Nasi inżynierowie są również dostępni na potrzeby sesji szkoleniowych na miejscu i zdalnych, obejmujących wsparcie instalacji w celu wsparcia serwisu i modernizacji. Dzięki centrom dystrybucyjnym Grupa Nord-Lock zapewnia również szybką dostawę produktów do klientów na całym świecie.

Rozwiązania w zakresie systemów klinujących Nord-LockTechnologia zabezpieczeń Nord-Lock wykorzystuje w połączeniach śrubowych napięcie zamiast tarcia. Zapobiega to poluzowaniu się śrub, nawet w przypadku narażenia na ekstremalne wibracje i obciążenia dynamiczne. Podkładki zwiększają niezawodność operacyjną i obniżają koszty konserwacji, jednocześnie znacznie zmniejszając ryzyko nieplanowanych przerw produkcyjnych i wypadków.

Superbolt – technologia napinaczy wielośrubowychTechnologia napinaczy wielośrubowych Superbolt pozwala bezpiecznie i dokładnie dokręcać duże śruby za pomocą prostych narzędzi ręcznych. Napinacze przyjmują wysokie napięcie wstępne w przypadku śrub o dużej średnicy i rozkładają je na możliwe do opanowania momenty obrotowe za pomocą śrub naprężających przekręconych przez korpus nakrętki. Produkty Superbolt są łatwe w obsłudze i zapewniają ogromną przewagę mechaniczną w porównaniu do tradycyjnych metod.

Boltight – napinacze hydrauliczneNapinacze hydrauliczne Boltight umożliwiają jednoczesne dokręcanie i luzowanie dużych śrub przy zachowaniu dokładnego obciążenia. Napinacze hydrauliczne śrub rozciągają śrubę przed odkręceniem nakrętki przy zerowym tarciu, zapewniając wyjątkową dokładność, szybkość, jednolitość i bezpieczeństwo w każdej sytuacji dokręcania śrub.

Połączenia sworzniowe ExpanderZużywanie się połączeń sworzniowych jest częstym problemem we wszystkich maszynach. Naprawy wymagają kosztownego, czasochłonnego procesu ze znacznym przestojem i muszą być powtarzane kilka razy w ciągu życia maszyny. Dzięki Systemowi Expander naprawa może być przeprowadzana bezpośrednio w zużytych mocowaniach bez spawania i wiercenia linowego – trwałe rozwiązanie w zużyciu otworów sworzniowych.

Chcesz wiedzieć więcej?
e-mail: info@nord-lock.pl, tel. 22 101 20 95
www.nord-lock.pl

Nord-Lock Group Technologies

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij