W dniach 22-25 maja 2018 r. w Targach Kielce odbędą się XXII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL.

Lokalizacja:
Targi Kielce
Data rozpoczęcia:
22.05.2018
Data zakończenia:
25.05.2018
Strona www:
http://www.targ...

Jest to jedna z najlepszych biznesowych imprez sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych w Europie, w trakcie której kilkuset wystawców z ponad 32 krajów z całego świata przedstawi nowości technologiczne. W wydarzeniu co roku biorą udział przedstawiciele wszystkich grup branży: dystrybutorzy, firmy tworzywowe i producenci maszyn. Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy odwiedza ponad 18 tysięcy specjalistów.

Na stoiskach zaprezentowane zostaną maszyny oraz urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu, a także zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw, rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty. Można będzie obejrzeć całe linie technologiczne oraz proces przetwórczy produktów. W trakcie targów odbędzie się wiele konferencji i seminariów.