Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Targów Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, które odbędą się w dniach 20-21 lutego 2018r. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Lokalizacja:
Expo Silesia, Sosnowiec
Data rozpoczęcia:
20.02.2018
Data zakończenia:
21.02.2018
Strona www:
http://www.expo...

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w jego centrum to nasz niepodważalny atut. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD.

Dlaczego właśnie INDUSTRYmeeting?
 
Zestawienie powyższych branż sprawia, że INDUSTRYmeeting to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni naszym Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie pozyskaniu nowych  zamówień. A wszystko to  w zintegrowanej przestrzeni i terminie, ponieważ cenimy czas i pieniądze naszych Klientów! Niskie koszty udziału w wydarzeniu, zlokalizowanym w sercu polskiego przemysłu sprawiają, że naprawdę warto wziąć udział w INDUSTRYmeeting!

INDUSTRYmeeting, dzięki STREFIE KONSULTACYJNO-SEMINARYJNEJ jest doskonałą okazją do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. Przyszłym transakcjom sprzyja STREFA POKAZOWA, gdzie potencjalnym klientom zostaną zaprezentowane maszyny w ruchu, z wykorzystaniem 100% ich możliwości - tak, jak gdyby pracowały właśnie w Państwa zakładzie produkcyjnym.

Do odwiedzenia INDUSTRYmeeting zapraszamy:

  •     kadrę zarządzającą i inżynierską w zakładach przemysłowych
  •     dyrektorów technicznych i wykonawczych
  •     specjalistów i techników w zakładach przemysłowych
  •     osoby odpowiedzialne za zarządzanie strategiczne w firmie
  •   osoby odpowiedzialne za procesy technologiczne i techniczne w zakładach przemysłowych
  •     specjalistów ds. planowania produkcji
  •     pracowników naukowych